Monday ,08 March 2021
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) СЕХА се потсети на некои моменти, Карачиќ и Милосављев во главна улога
(ВИДЕО) СЕХА се потсети на некои моменти, Карачиќ и Милосављев во главна улога

(ВИДЕО) СЕХА се потсети на некои моменти, Карачиќ и Милосављев во главна улога

Во очекување да се одигра завршниот турнир на најдобрите четири екипи, медија тимот на СЕХА-лигата се потсети на некои моменти од минатите сезони.

Истите се однесуваат за поранешни играчи на Вардар, се работи за Игор Карачиќ и Дејан Милосављев, истите можете да ги погледнете во продолжение.