Thursday ,28 May 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО ЛИНК) Вардар – Веспрем финале, натпреварот започнува сега!!
(ВИДЕО ЛИНК) Вардар – Веспрем финале, натпреварот започнува сега!!

(ВИДЕО ЛИНК) Вардар – Веспрем финале, натпреварот започнува сега!!

Финалниот натпревар од минатата сезона во Лигата на шампионите помеѓу нашиот Вардар и тимот на Веспрем од Унгарија, можете да го погледнете токму сега и да уживате во големата победа на Вардарци за нова, втора шампионска титула.

Натпреварот само што ќе започне, а можете да го гледате ТУКА.

Уживајте!