Tuesday ,13 April 2021
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (Видео линк) за натпреварот Вардар – Келце
(Видео линк) за натпреварот Вардар – Келце

(Видео линк) за натпреварот Вардар – Келце

Сите оние кои денеска нема да бидат во СЦ. “Јане Сандански” или немаат дома Арена Спорт 2, ќе можат дерби дуелот од Скопје да го проследат низ директен стрим.

Натпреварот започнува со почеток од 17 и 30 часот, а дуелот можете да го проследите ТУКА.

Се надеваме на победа на нашиот тим со помош на преполната арена и “презимување” на “црвено – црните” на втората позиција на табелата во нашата група.