Sunday ,17 October 2021
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > ( Видео стрим) РК Вардар-Пролет младинци
( Видео стрим) РК Вардар-Пролет младинци

( Видео стрим) РК Вардар-Пролет младинци

Денес момците на Зоран Петковски-Зенга го играат последниот натпревар од младинската група-Г. Наш ривал е тимот на РК Пролет, овој дуел се игра со почеток во 15-00 часот. Од  натпреварот во салата „Автокоманда“ може да се погледне пренос преку видео стрим.

 

15:00 часот РК ПРОЛЕТ 62 – РК ВАРДАР 1961 стрим во продолжение: