Monday ,04 March 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Во продажба се билети за натпреварот против Татран Прешов
Во продажба се билети за натпреварот против Татран Прешов

Во продажба се билети за натпреварот против Татран Прешов

Во продажба се билетите за следниот домашен меч на Вардар во СЕХА-Газпром лигата против Татран Прешов од Словачка.
Продажбата е преку продажната мрежа на MKTickets низ целата држава, и онлајн преку – https://mktickets.mk/event/var-tp/
Мечот се игра на 10 февруари во 18 часот во СЦ „Јане Сандански“