Monday ,10 August 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) Алушовски: Среќен сум што работам со овие момци
(ВИДЕО) Алушовски:  Среќен сум што работам со овие момци

(ВИДЕО) Алушовски: Среќен сум што работам со овие момци

Ракометниот европски првак, РК Вардар ги почна подготовките под водство на новиот тренер Стевче Алушовски. Што очекува во пролетниот дел од сезоната, каков е планот на подготовки, кој се ќе добие шанса…

Повеќе погледнете во следното -ВИДЕО!