Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Давид Велковски

Среќен роденден Давид Велковски

q

Среќен роденден  на Давид Велковски, му посакува редакцијата на Вардар фанс. Играчот на ФК Вардар денес го прославува својот 21.роденден, на денот кога црвено-црните играат во Битола кај прволигашот Пелистер дуел за пласман во 1/2-финалето, најубав подарок за нашиот играч би било пласман во топ-4 тимовите од најмасовното натпреварување.

Среќен роденден Давид!!!