Monday ,05 June 2023
Последни:
Home > Uncategorized > (ФОТО) Реал Аикидо Вардар со поддршка за фудбалерите
(ФОТО) Реал Аикидо Вардар со поддршка за фудбалерите

(ФОТО) Реал Аикидо Вардар со поддршка за фудбалерите

Клубот за реално аикидо Вардар,  денешниот тренинг го посвети за да искаже поддршка за ФК Вардар кој го очекува важен бараж во недела. Тие испратија порака до момците: Храбро до првата лига, црвено-црни браќа, имате поддршка од нас. Среќно во недела.

IMG-a953c3a02acc847aaf95a373c19a10a8-V

IMG-82346fe5948fe9df1ef4ca5249a6270f-V