Tuesday ,16 July 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Грнчаров!
Среќен роденден Грнчаров!

Среќен роденден Грнчаров!

Поранешниот капитен на ФК Вардар и член на златната генерација која се пласираше во историската групна фаза од Лигата на Европа, Бобан Грнчаров, денеска прославува свој роденден.

„Вардар Фанс” му го честита роденденот на Грне и му посакува мир, здравје и среќа, во оваа за него нова година од животот.

Среќен роденден Грне!