Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Стефаноска Сара
Среќен роденден Стефаноска Сара

Среќен роденден Стефаноска Сара

 Една од најдобрите ракометарки на ЖРК Вардар,  бекот Стефаноска Сара денес прославува свој роденден. Станува збор за ултра талентирана млада ракометарка која се повеќе плени со својата игра во црвено-црниот дрес, а беше конечно повикана и за А-селекцијата на Македонија.

 7777777

Среќен роденден Сара!

99