Thursday ,11 August 2022
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Вања Марковиќ

Среќен роденден Вања Марковиќ

35748965_1738126749615665_1373704208263413760_n

Денеска, на подготовките во Словенија ќе се прослави  уште еден роденден. Вардаровиот  фудбалер од средниот ред Вања Марковиќ  денес полни 24 години. Тој од минатата сезона е дел од црвено-црниот клуб.
Среќен роденден Вања!