Thursday ,11 August 2022
Последни:
Home > Uncategorized > (Стрим во живо) Еуро Никел- Вардар 18 часот
(Стрим во живо) Еуро Никел- Вардар 18 часот

(Стрим во живо) Еуро Никел- Вардар 18 часот

Денес, КК Вардар гостува во Кавадарци кај екипата на Еуро Никел 2005. Напреварот од ова 21.коло во Првата машка кошаркарска лига, кој ќе се игра во салата „Јасмин“ – Кавадарци ќе може да се проследи во живо преку видео стрим.

Мечот кој започнува во 18-00 часот може во живо да го гледате на следниот- ЛИНК!