Friday ,10 July 2020
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Среќен роденден Андреа
Среќен роденден Андреа

Среќен роденден Андреа

Денес свој роденден прославува бекот на црвено-црните, Андреа Седлоска. Таа и остатокот од тимот играат сезона во која одлично котираат во Супер лигата и младинската конкуренција. Честитки за роденденот до вардаровата ракометарка.

Среќен роденден Андреа!!!