Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > ЖРК Вардар – ЖРК Ѓорче Петров со директен пренос на МТВ-3
ЖРК Вардар – ЖРК Ѓорче Петров со директен пренос на МТВ-3

ЖРК Вардар – ЖРК Ѓорче Петров со директен пренос на МТВ-3

Со почеток од 20:00 часот во С.Р.Ц „Билјани Извори“ во Охрид, во рамките на полуфиналето на ракометниот Куп во женска конкуренција ќе играат екипите на Вардар и Ѓорче Петров.

Директен пренос од натпреварот ќе можете да погледнете на МТВ-3.