Tuesday ,18 December 2018
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Среќен роденден Ирина Дибирова
Среќен роденден Ирина Дибирова

Среќен роденден Ирина Дибирова

Денес својот 39-ти роденден го прославува  тренер на екипата на ЖРК Вардар, Ирина Дибирова.  Таа ова сезона ќе ја има втората и последна прилика со вардаровиот женски состав да се искачи на врвот на Европа. Нашата редакција и посакува многу здравје, среќа и успеси на професионален план.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ИРИНА