Thursday ,25 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > ЖРК Вардар утре гостува кај Овче Поле
ЖРК Вардар утре гостува кај Овче Поле

ЖРК Вардар утре гостува кај Овче Поле

Од средата, се до утре на програмата во женската ракометна лига во плеј-оф сегментот се играат дуелите од 4.коло.

Во оваа рунда црвено-црните девојки гостуваат во Свети Николе кај тимот на ЖРК Овче Поле СУ. Натпреварот ќе го играме утре, вторник 18.април со почеток во 20:00 часот.