Tuesday ,29 September 2020
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Фотогалерија) Спартак немоќен пред разиграните вардарки
(Фотогалерија) Спартак немоќен пред разиграните вардарки

(Фотогалерија) Спартак немоќен пред разиграните вардарки

Викендов, ЖРК Вардар во својот прв пријателски дуел во новата сезона успеа да го совлада Спартак со резултат 33-21. Драгана Ристова дебитираше со победа во првиот меч како прв тренер на СуперлигашВо продолжение погледнете 65 фотогафии од овој дуел.

1 2 3 3q 3r 4 5 5t 6 6y 7 8 8u 9 10 11 11r 12 13 14 14a 15 16 17 17t 18 18u 19 19r 20 21 22 22w 23 24 25 25t 26 26t 27 28 29 30 31 32 32e 33 33t 34 35 36 36y 37 38z 39 40 41 42 42w 43 44 45 46 47 50