Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (СТРИМ) ЖРК Скопје – ЖРК Вардар
(СТРИМ) ЖРК Скопје – ЖРК Вардар

(СТРИМ) ЖРК Скопје – ЖРК Вардар

Денес со почеток од 16:00 часот во спортската сала ФФОСЗ (ДИФ), екипата на ЖРК Вардар гостува кај тимот на Скопје, на натпревар од 2.коло во женската Супер Лига.

Стрим од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.