Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (СТРИМ) Стружанка-ЖРК Вардар,16:30 часот
(СТРИМ) Стружанка-ЖРК Вардар,16:30 часот

(СТРИМ) Стружанка-ЖРК Вардар,16:30 часот

ЖРК Вардар денес гостува кај тимот на Стружанка во дуел од Супер лигата. Натпреварот се игра со почеток во 16: 30 часот.

Стрим во живо на следниот линк