Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > Slider > (Видео стрим) ЖРК Вардар-Стружанка
(Видео стрим) ЖРК Вардар-Стружанка

(Видео стрим) ЖРК Вардар-Стружанка

ЖРК Вардар денес е домаќин на дуел од Групата-Б на Стружанка. Мечот во Јане Сандански се игра со почеток во 15-30часот

Натпреварот може да го гледате во живо на следниот ЛИНК!