Sunday ,21 October 2018
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Среќен роденден Суслина!
Среќен роденден Суслина!

Среќен роденден Суслина!

Денеска роденден прославува капитенот на ЖРК Вардар, Ина Суслина. Искусната голманка во редовите на Вардар го прославува својот 39 роденден.

По тој повод, Редакцијата на ”Вардар Фанс” и го честита роденденот на Ина, и посакува многу титули во редовите на Вардар оваа година.