Thursday ,30 May 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Стрим) Финале Куп: Вардар-ЖРК Куманово
(Стрим) Финале Куп: Вардар-ЖРК Куманово

(Стрим) Финале Куп: Вардар-ЖРК Куманово

Денес во Охрид тимот на ЖРК Вардар ќе игра во  финалето од Купот на Република Македонија. Ривал ни е екипата на ЖРК Куманово.

Дуелот кој се игра во 15-00 часот ќе може да се гледа низ видео стрим