Tuesday ,28 May 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Дерби, ЖРК Вардар утре против Ѓорче Петров
Дерби, ЖРК Вардар утре против Ѓорче Петров

Дерби, ЖРК Вардар утре против Ѓорче Петров

Кај дамите овој викенд се игра 13.коло, воедно последно од оваа полусезона по што следи пауза во лигата. Црвено-црните гостуваат кај актуелниот шампион, тимот на Ѓорче Петров-ЖРК.

412507211_1058449055234925_9060960744230493266_n