Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Попова
Среќен роденден Попова

Среќен роденден Попова

Денес свој роденден прославува пикерот на црвено-црната женска ракометна екипа, Нина Попова. Редакцијата на Вардар фанс на кружниот напаѓач на ЖРК Вардар и посакува многу успех, здравје и среќа.

NINA

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НИНА