Monday ,06 April 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Ново победничко коло за генер. 2007 на ФК Вардар
(Фотогалерија) Ново победничко коло за генер. 2007 на ФК Вардар

(Фотогалерија) Ново победничко коло за генер. 2007 на ФК Вардар

Генерацијата 2007 на ФК Вардар стигна до две нови победи во рамките на 4.коло од детската лига. Извештајот од мечевите можете да го прочитате на линкот, ТУКА.

Погледнете 50 фотографии од двата дуели на генерација 2007.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50