Friday ,24 January 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Генерација 2011 одигра мечеви против Смилковци и Скупи
(Фотогалерија) Генерација 2011 одигра мечеви против Смилковци и Скупи

(Фотогалерија) Генерација 2011 одигра мечеви против Смилковци и Скупи

Генерацијата 2011 на ФК Вардар оствари една победа и пораз во 4.коло од детската лига. Вардар (1) го победи тимот на Смилковци, додека Вардар (2) беа поразени од екипата на Скупи. Извештајот од натпреварите можете да го прочитате на линкот, ТУКА.

Погледнете 34 фотографии од двата дуели на генерација 2011.

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 72347788_10215345671577218_1745722850829926400_n