Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар ген.2011 во средата одигра два меча во Детската лига
(Фотогалерија) ФК Вардар ген.2011 во средата одигра два меча во Детската лига

(Фотогалерија) ФК Вардар ген.2011 во средата одигра два меча во Детската лига

Во средата, ФК Вардар генерација.2011  во детската лига во вонредното коло одигра два дуела. Момците на Андоновски Боби имаа половичен успех, од кои ви носиме фотогафии подолу, а извештаи од мечевите погледнете на нашиот сајт на следниот ЛИНК

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 12y 13 14 15 16 17 18 19 20 22 23 24