Thursday ,20 June 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Нови убедливи победи за ФК Вардар генер.2008
(Фотогалерија) Нови убедливи победи за ФК Вардар генер.2008

(Фотогалерија) Нови убедливи победи за ФК Вардар генер.2008

ФК Вардар генерација 2008 година  викендов забележаа две победи. Момците на Влатко Колев на мечевите од детската лига одиграни на терените на ФФМ во Ново Лисиче доминираа  и обезбедија два триумфа. Извештаии од овие дуели како и секогаш може да погледнете на нашиот сајт (овде), во продолжение ви носиме 40-сетина фотогафии од овие дуели.

0 1 2 3 4 4r 5 6 7 9 10 11 12 14 15 16 17 18 19 21 22 26 27 28 29 30 31 32 33 34 34e 35 35q 35y 36 38 39 44