Saturday ,13 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео)ФК Вардар-Видзев

(Видео)ФК Вардар-Видзев

Видео од првиот меч во Анталија. Стрелци во второто полувреме Блажевски 62минута и  Ивановски го постави конечниот резултат 2-0 во 90 минута од мечот.

Leave a Reply