Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Вардар ТВ со : Пачовски,Брумен ,Черноиваненко(ВИДЕО)

Вардар ТВ со : Пачовски,Брумен ,Черноиваненко(ВИДЕО)

Во овонеделната емисија на ВардарТВ можете да погледнете : победниците познати на турнирот “Вардар еден живот една љубов“, познати противниците на ФК Вардар во Анталија, ЖРК Вардар убедлив против тимот на Хопенхаген .Гости во студиото се од тимот на РК Вардар Матијаш Брумен, од ФК Вардар засилувањето на голманската позиција во зимскиот преоден рок Томе Пачовски и преставничка на дамите од ЖРК Вардар Олга Черноиваненко, погледнете.

Leave a Reply