Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Одбојка > Кадетките на ЖОК Вардар ЕМ со две победи и овој викенд
Кадетките на ЖОК Вардар ЕМ со две победи и овој викенд

Кадетките на ЖОК Вардар ЕМ со две победи и овој викенд

Викендов свои два дуели одиграа кадетките на ЖОК Вардар ЕМ во својата група, повторно црвено-црните дами дојдоа до победи. На официјалната страница за овие средби клубот го објави следното:
318110212_871654247587700_6104621313180391486_n
Две победи на нашите КАДЕТКИ на третиот турнир по групи
ЖОК ВАРДАР ЕМ- ОК Фокс волеј 2:0
-ОК Универзитет од Тетово-ЖОК ВАРДАР ЕМ 0:2
❤