Wednesday ,30 September 2020
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Фан Шоп – Вардар

Фан Шоп – Вардар

Доколку сакате да ја збогатите својата Црвено-Црна колекција Фан Шопот на Вардар ви го нуди тоа . Сместен на западниот  дел на Спортскиот Центар Јане Сандански во истоимената Скопска населба .

fan

Фан шопот се наоѓа на западниот дел од Спортски Центар Јане Сандански

 

Имате можност да купите дрес од вашите омилени : Фудбалери или од Ракометарите и Ракометарките на Вардар . Исто така можете да купите реквизити брендирани со логото на Македонскиот бренд број еден Вардар . Достапни повеќе големини и можност да се купат реквизити и за најмалите фанови на Вардар – дечињата .