Saturday ,26 September 2020
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (ФОТО) Најмладите ракометари, ген.2010 и помали настапија на турнирот „Еден живот, една љубов“
(ФОТО) Најмладите ракометари, ген.2010 и помали настапија на турнирот „Еден живот, една љубов“

(ФОТО) Најмладите ракометари, ген.2010 и помали настапија на турнирот „Еден живот, една љубов“

Викендов,  заврши 6-то издание на турнирот „Еден живот, една љубов“ кој ce одигаа во двете сали при  СЦ „Јане Сандански“ во Скопје.  Свои настапи имаа и најмалите ракометарчиња, родени 2010 година и помали кои играа мини-ракомет на половина терен 4+1 во мешани тимови (момци и девојки).

0 1 2 2a 3 5 6 7 8 8i 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 21 21r 22