Monday ,05 June 2023
Последни:
Home > Slider > Среќен роденден Рожерио Мораес Фереира
Среќен роденден Рожерио Мораес Фереира

Среќен роденден Рожерио Мораес Фереира

Денес својот 25-ти роденден го прославува бразилецот во редовите на Вардар, Рожерио Мораес Фереира, кој ја игра својата трета сезона во црвено-црниот дрес. Нашата редакција му посакува многу здравје, среќа, успеси и уште многу трофеи со Вардар.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН РОЖЕРИО !