Saturday ,27 February 2021
Последни:
Home > Slider > (ВИДЕО) На кој голман е најтешко Стоилов да му даде гол
(ВИДЕО) На кој голман е најтешко Стоилов да му даде гол

(ВИДЕО) На кој голман е најтешко Стоилов да му даде гол

Во пресрет на завршниот турнир во СЕХА-лигата, играчите на екипите учесници на Ф4 одговараа на прашања од репортерката на СЕХА.

На вардаровиот капитен, на прашањето на кои четири голмани е најтешко да им дадеш гол, Столе одговори дека во моментот му текнува само на Иван Пешиќ од Брест Мешков.

Погледнете го видеото во продолжение.