Monday ,04 March 2024
Последни:
Home > Slider > „Комити Скопје“: Било кога било каде со тебе се Комити!

„Комити Скопје“: Било кога било каде со тебе се Комити!

kkkk

„Комитите“ во кратко соопштение ги повикаа своите навивачи да го бодрат ФК Вардар на првиот натпревар во новата сезона против тимот на ФК Македонија ЃП. Дуелот како што е добро познато ќе биде одигран на главниот терен на тренинг центарот „Петар Милошевски“од 17 и 30 часот.

Стадион ФФМ во Ново Лисиче.
Недела 11.08 – Почеток 17.30ч.
БИЛО КОГА БИЛО КАДЕ СО ТЕБЕ СЕ КОМИТИ!