Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (ФОТО) ФК Вардар ген.2010 доминираше на средбата со Милано
(ФОТО) ФК Вардар ген.2010 доминираше на средбата со Милано

(ФОТО) ФК Вардар ген.2010 доминираше на средбата со Милано

Вчера на терените на ФФМ, ФК Вардар генерација 2010 одигра дуел против тимот на ФК Милано   од Куманово, на ова средба доминиравме во сите аспекти на фудбалската игра и имавме контрола над резултатот кој заврши во наша корис.

0 0a 1 1a 2 3 277574444_10221245055418127_4794301073923892189_n 277575702_10221245057618182_152350912327178320_n 277586694_10221245054658108_3349186611172164902_n 277670722_10221245054378101_1052119592769145953_n 277739718_10221245057378176_8420148287844674463_n 277742823_10221245056658158_5868473113172577914_n 277752028_10221245057898189_1786136306537091954_n 277758569_10221245056978166_6051327954252142107_n 277772742_10221245056418152_3966345236059479069_n 277773291_10221245055178121_2219868669883739923_n 277779735_10221245057698184_5666880431141035399_n 277813518_10221245055098119_2529152549894449942_n 277817817_10221245061218272_5588251275763107602_n 278150159_10221245054818112_1586481641961812747_n 278346116_10221245060698259_5294285913933179489_n-1 278371046_10221245055698134_3861329163276060077_n