Saturday ,24 February 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Ристовски со поддршка за акцијата „Купи билет, за спас на ФК Вардар“
Ристовски со поддршка за акцијата „Купи билет, за спас на ФК Вардар“

Ристовски со поддршка за акцијата „Купи билет, за спас на ФК Вардар“

На акцијата на популарните „Комити“,  „Купи билет, за спас на ФК Вардар“ и се придружи и голманот на ракометниот клуб Вардар, Борко Ристовски. Тој повика да се купуваат билети за спас на фудбалскиот тим Вардар кој вчера конечно ги започна подготовките.

boro