Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Џиџи го одбра составот за мечот во Велес
Џиџи го одбра составот за мечот во Велес

Џиџи го одбра составот за мечот во Велес

Со почеток од 13-00 часот, фудбалерите на Вардар го играат можеби најважниот натпревар оваа сезона. Актуелните шампиони на Македонија ќе се обидат да стигнат до втората победа во низа на гостувањето кај Борец. Тренерот на црвено-црните Никола Илиевски-Џиџи го одреди почетниот состав.

*Напомена од оваа средба може да се гледа директен пренос на МТВ-3