Monday ,04 March 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (ФОТО) Вардарци се загреваат да го “срушат“ и Татран
(ФОТО) Вардарци се загреваат да го “срушат“ и Татран

(ФОТО) Вардарци се загреваат да го “срушат“ и Татран

Ракометниот клуб Вардар вечерва во 20-15 часот го пречекува Татран Прешов, овој меч  е последен во оваа календарска година на домашен терен. Црвено-црните се на теренот и се подготвени да дојдат  до десеттиот триумф сезонава во СЕХА-лигата.

c1 c2 c3 c4 c5 c6