Sunday ,27 September 2020
Последни:
Home > Uncategorized > (Фотогалерија) од кадетското финале на купот
(Фотогалерија) од кадетското финале на купот

(Фотогалерија) од кадетското финале на купот

Кадетското финале од купот на Македонија помеѓу фудбалските екипи на Вардар и Академија Пандев им припадна на Струмичани, со минимален триумф од 1:0. Моментот на одлука се случи во 86 минута, кога противникот успеа да ја затресе нашата мрежа и да го постави конечениот резултат. Погледнете ја фотогалеријата од големото финале на купот.

 vardarfans-1 vardarfans-2 vardarfans-3 vardarfans-4 vardarfans-5 vardarfans-6 vardarfans-7 vardarfans-8 vardarfans-9 vardarfans-10 vardarfans-11 vardarfans-12 vardarfans-13 vardarfans-14 vardarfans-15 vardarfans-16 vardarfans-17 vardarfans-18 vardarfans-19 vardarfans-20 vardarfans-21 vardarfans-22 vardarfans-23 vardarfans-24vardarfans-28 vardarfans-25