Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > Uncategorized > (Фотогалерија) Кадети: ФК Вардар-Њу Старс
(Фотогалерија) Кадети: ФК Вардар-Њу Старс

(Фотогалерија) Кадети: ФК Вардар-Њу Старс

Во рамки на 6.коло од Супер лигата, кадетите на ФК Вардар,  на домашен терен ја пречекаа екипата на Њу Старс, на еден дуел на кој имавме водство на полувреме бевме совладани со минимална негатива. Гостинот дојде до три бода со резултат 2-3 (2-1) на оваа средба.

259101451_10220575544840781_2489820394739033657_n 259438982_10220575534800530_6271221311099768466_n 259439021_10220575542240716_5170458704541465423_n 259493118_10220575537760604_2838148573884478423_n 259520391_10220575536480572_5676695736014850982_n 259537007_10220575542680727_4563590263523628954_n 259571888_10220575553320993_2173444116642430540_n 259726215_10220575557601100_7216586385727514074_n 259765141_10220575533960509_553260579660870947_n 259809555_10220575540280667_6065385739879590865_n 259865869_10220575553841006_1568004776448595235_n 259875006_10220575552800980_8506204397924278473_n 259880659_10220575557121088_1914221352867901668_n 260131390_10220575555841056_1908644475602349027_n 260358159_10220575557841106_6218773666552460392_n 260411670_10220575544240766_1433961059637884473_n 260515771_10220575538360619_8040714409931372777_n 260607888_10220575540480672_2001923671806715681_n