Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Марко Мишевски
Среќен роденден Марко Мишевски

Среќен роденден Марко Мишевски

Денес својот 22.роденден го прославува играчот на Вардар, Марко Мишевски. Репрезентативецот на Македонија се врати минатата година во Вардар, откако мина неколку месеци во екипата на Гренобл.

vardar-vo-finaleto-na-humel-kup-25707

Нашата редакција му посакува многу здравје, среќа и успеси во црвено-црниот дрес.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАРКО !