Monday ,11 December 2023
Последни:
Home > Uncategorized > Состав на ФК Вардар за дуелот против Работнички
Состав на ФК Вардар за дуелот против Работнички

Состав на ФК Вардар за дуелот против Работнички

Со почеток од 13:00 часот, денес  на Градскиот стадион  во Скопје ќе се одигра дербито меѓу екипите на ФК Вардар и ривалот од Градски парк, тимот на  Работнички. За оваа средба  тренерот на црвено-црните, Никола Илиевски-Џиџи се одлучи на следните стартери.

received_1240066346388361