Saturday ,04 December 2021
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Стојанова Јована
Среќен роденден Стојанова Јована

Среќен роденден Стојанова Јована

Денес свој роденден прославува бекот на женскиот кошаркарски сениорски колектив, Стојанова Јована. Таа беше дел од тимот кој изминатата година дојде до двојната круна во женската кошарка. Јована со тимот и оваа есен доминираа во женската сениорска кошарка.

Вардар фанс и го честита роденденот на оваа одлична и талентирана кошаркарка, девојката која настапува со бројот 4 во нашиот шампион.

82654406_782581942238160_6694910496048414720_n

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЈОВАНА!

,82911740_227342358263076_5776220551961903104_n