Saturday ,01 April 2023
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Стоилов!
Среќен роденден Стоилов!

Среќен роденден Стоилов!

Денеска свој роденден прославува нашиот кружен напаѓач и миленик на вардаровата публика, Стојанче Стоилов. Нашиот капитен покрај другите успеси беше дел од двете европски круни, во 2017 и 2019 година.

94690988_10157434027728666_5001978449758257152_o

Нашата редакција му посакува многу здравје, среќа и успеси со Вардар.

Среќен роденден Столе!