Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (Видео) Цел меч, О.Поле-ЖРК Вардар
(Видео) Цел меч, О.Поле-ЖРК Вардар

(Видео) Цел меч, О.Поле-ЖРК Вардар

Нова, 3та победа по ред за ЖРК Вардар во лигата и 100% ефект. Вчера во Св.Николе го совладавме Овче Поле СУ со 22-36.

 

Од овој натпревар целосна снимка може да погледнете на следното видео.