Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (ВИДЕО) Вардаре, не те оставаме..
(ВИДЕО) Вардаре, не те оставаме..

(ВИДЕО) Вардаре, не те оставаме..

Фановите на македонскиот првак, Ракометниот клуб Вардар подготвија нова химна со која ќе ги бодрат црвено-црните на Ф4 турнирот во Келн во ЕХФ Лигата на шампионите.