Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (Видео линк) Од дуелот на Силекс-Вардар
(Видео линк) Од дуелот на Силекс-Вардар

(Видео линк) Од дуелот на Силекс-Вардар

Попладнево на програмата е дуелот на црвено-црните и тимот на Силекс.

Видео линк за овој дуел кој започнува од 16.30 часот ТУКА.

*Линкот е превземен од ФФМ.