Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Фотогалерија) Живо во фан-зоната пред “Јане Сандански“
(Фотогалерија) Живо во фан-зоната пред “Јане Сандански“

(Фотогалерија) Живо во фан-зоната пред “Јане Сандански“

0

Пред спортскиот центар “Јане Сандански“ е живо, голем број на црвено-црни фанови се тука се забавуваат , се фотографираат со макетите на девојките кој се поставени на платото. Сите заедно очекуваме победа над Ларвик во овој 1/4-финален прв меч на нашите девојки.

1 3 4 6